SST25PF040CT-40I/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25PF040CT-40I/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25PF040CT-40I/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WDFN
Podatkovni listi: SST25PF040CT-40I/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST25PF040CT-40I/MF
Številka dela SST25PF040CT-40I/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61409 pcs Podatkovni list SST25PF040CT-40I/MF.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Serija SST25
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 4Mb (512K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
natančen opis FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz Frekvenca ure 40MHz