SST25VF020B-80-4I-SAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF020B-80-4I-SAE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25VF020B-80-4I-SAE
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 2M SPI 80MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 1.SST25VF020B-80-4I-SAE.pdf2.SST25VF020B-80-4I-SAE.pdf3.SST25VF020B-80-4I-SAE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST25VF020B-80-4I-SAE
Številka dela SST25VF020B-80-4I-SAE Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 2M SPI 80MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Čas cikla pisanja - 10µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija SST25 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena SST25VF020B804ISAE
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 2Mb (256K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 80MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 80MHz Številka osnovnega dela SST25VF020B