SST25VF080B-80-4C-S2AE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25VF080B-80-4C-S2AE
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: SST25VF080B-80-4C-S2AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SST25VF080B-80-4C-S2AE
Številka dela SST25VF080B-80-4C-S2AE Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5925 pcs Podatkovni list SST25VF080B-80-4C-S2AE.pdf
Čas cikla pisanja - 10µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija SST25 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Mb (1M x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 80MHz Številka osnovnega dela SST25VF080B