SST25WF020AT-40I/CS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF020AT-40I/CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25WF020AT-40I/CS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8CSP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST25WF020AT-40I/CS
Številka dela SST25WF020AT-40I/CS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8CSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57081 pcs Podatkovni list
Čas cikla pisanja - 3.5ms Napetost - oskrba 1.65 V ~ 1.95 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-CSP
Serija SST25 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-UFBGA, CSPBGA delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 2Mb (256K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 40MHz 8-CSP
Frekvenca ure 40MHz Številka osnovnega dela SST25WF020