SST26VF032BT-104V/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF032BT-104V/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST26VF032BT-104V/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8WDFN
Podatkovni listi: SST26VF032BT-104V/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST26VF032BT-104V/MF
Številka dela SST26VF032BT-104V/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49037 pcs Podatkovni list SST26VF032BT-104V/MF.pdf
Čas cikla pisanja - 1.5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-WDFN (5x6)
Serija SST26 SQI® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 32Mb (4M x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI - Quad I/O Format pomnilnika FLASH
natančen opis FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-WDFN (5x6) Frekvenca ure 104MHz