SST26VF064B-104I/WF70S
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST26VF064B-104I/WF70S
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 64M SPI 104MHZ
Podatkovni listi: SST26VF064B-104I/WF70S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SST26VF064B-104I/WF70S
Številka dela SST26VF064B-104I/WF70S Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 64M SPI 104MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4420 pcs Podatkovni list SST26VF064B-104I/WF70S.pdf
Čas cikla pisanja - 1.5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Serija SST26 SQI®
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 64Mb (8M x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI - Quad I/O Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz
Frekvenca ure 104MHz