SST26WF040BA-104I/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF040BA-104I/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST26WF040BA-104I/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8WDFN
Podatkovni listi: SST26WF040BA-104I/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
784 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST26WF040BA-104I/MF
Številka dela SST26WF040BA-104I/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70823 pcs Podatkovni list SST26WF040BA-104I/MF.pdf
Čas cikla pisanja - 1.5ms Napetost - oskrba 1.65 V ~ 1.95 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-WDFN (5x6)
Serija SST26 SQI® Pakiranje Tube
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 4Mb (512K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI - Quad I/O Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-WDFN (5x6)
Frekvenca ure 104MHz Številka osnovnega dela SST26WF040