SST39SF010A-55-4I-WHE-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST39SF010A-55-4I-WHE-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST39SF010A-55-4I-WHE-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 1M PARALLEL 32TSOP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST39SF010A-55-4I-WHE-T
Številka dela SST39SF010A-55-4I-WHE-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 32TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Čas cikla pisanja - 20µs Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 32-TSOP
Serija SST39 MPF™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)