SST49LF080A-33-4C-WHE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST49LF080A-33-4C-WHE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST49LF080A-33-4C-WHE
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 8M PARALLEL 32TSOP
Podatkovni listi: 1.SST49LF080A-33-4C-WHE.pdf2.SST49LF080A-33-4C-WHE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST49LF080A-33-4C-WHE
Številka dela SST49LF080A-33-4C-WHE Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 8M PARALLEL 32TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25931 pcs Podatkovni list 1.SST49LF080A-33-4C-WHE.pdf2.SST49LF080A-33-4C-WHE.pdf
Čas cikla pisanja - 20µs Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 32-TSOP
Serija SST49 Pakiranje Tray
Paket / primer 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Druga imena SST49LF080A334CWHE
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 8Mb (1M x 8) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) Parallel 33MHz 120ns 32-TSOP
Frekvenca ure 33MHz Številka osnovnega dela SST49LF080A