SY100EL38LZC-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SY100EL38LZC-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC CLK GEN /2 /4/6 5/3.3V 20SOIC
Podatkovni listi: SY100EL38LZC-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SY100EL38LZC-TR
Številka dela SY100EL38LZC-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 26413 pcs Podatkovni list SY100EL38LZC-TR.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.8 V Tip Clock Generator
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija 100EL, Precision Edge®
Razmerje - Vhod: Izhod 1:5 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PLL No
Izhod Clock Druga imena SY100EL38LZC TR
SY100EL38LZC TR-ND
SY100EL38LZCTR
SY100EL38LZCTR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnos ECL, PECL
Frekvenca - maks 1GHz Razdelilnik / množitelj Yes/No