SY10EL33ZI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY10EL33ZI-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SY10EL33ZI-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
Podatkovni listi: SY10EL33ZI-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SY10EL33ZI-TR
Številka dela SY10EL33ZI-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 47530 pcs Podatkovni list SY10EL33ZI-TR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V ~ 5V Trigger Type Positive, Negative
Čas - Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija 10EL Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena SY10EL33ZI TR
SY10EL33ZI TR-ND
SY10EL33ZITR
SY10EL33ZITR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število elementov 1 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Divide-by-4 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
Count Rate 4.2GHz Številka osnovnega dela 10EL33