TC1016-1.8VCTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1016-1.8VCTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC1016-1.8VCTTR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 80MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije TC1016-1.8VCTTR
Številka dela TC1016-1.8VCTTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 80MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TC1016-1.8VCTCT
TC101618VCTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 80mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 80mA Nadzorne funkcije Enable