TC1265-1.8VETTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1265-1.8VETTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC1265-1.8VETTR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK
Podatkovni listi: 1.TC1265-1.8VETTR.pdf2.TC1265-1.8VETTR.pdf3.TC1265-1.8VETTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TC1265-1.8VETTR
Številka dela TC1265-1.8VETTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-DDPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 64dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TC126518VETTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 5-DDPAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA Trenutni - izhod 800mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela TC1265
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TC1265
TC1265
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 100UF 250V AXIAL