TC1269-3.3VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1269-3.3VUA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC1269-3.3VUA
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP
Podatkovni listi: 1.TC1269-3.3VUA.pdf2.TC1269-3.3VUA.pdf3.TC1269-3.3VUA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TC1269-3.3VUA
Številka dela TC1269-3.3VUA Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.48V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TC12693.3VUA delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-MSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA Trenutni - izhod 300mA