TC1301A-PGAVMFTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301A-PGAVMFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC1301A-PGAVMFTR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V/2.7V/2.63V 8DFN
Podatkovni listi: 1.TC1301A-PGAVMFTR.pdf2.TC1301A-PGAVMFTR.pdf3.TC1301A-PGAVMFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TC1301A-PGAVMFTR
Številka dela TC1301A-PGAVMFTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 1.8V/2.7V/2.63V 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) -, 0.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V, 2.7V, 2.63V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN-EP (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad PSRR 58dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.8V, 2.7V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-DFN-EP (3x3)
Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA Trenutni - izhod 300mA, 150mA