TC2015-2.85VCTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC2015-2.85VCTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC2015-2.85VCTTR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi: 1.TC2015-2.85VCTTR.pdf2.TC2015-2.85VCTTR.pdf3.TC2015-2.85VCTTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TC2015-2.85VCTTR
Številka dela TC2015-2.85VCTTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.14V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TC20152.85VCTTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 100mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 100mA