3KP190CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
3KP190CA-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3KP190CA-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 190V 310V R-6
Podatkovni listi: 3KP190CA-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3KP190CA-TP
Številka dela 3KP190CA-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 190V 310V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142230 pcs Podatkovni list 3KP190CA-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 190V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 310V
Napetost - razčlenitev (min) 211V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer R6, Axial
Druga imena 3KP190CA-TPMSTR delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3KP190CA-B
3KP190CA-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 190V 310V P600
Na zalogi: 5196 pcs
Prenesi: 3KP190CA-B.pdf
RFQ
3KP20-B
3KP20-B
Opis: TVS DIODE 20V 34.02V P600
Na zalogi: 5367 pcs
Prenesi: 3KP20-B.pdf
RFQ
3KP200
3KP200
Opis: TVS DIODE 200V 345.66V P600
Prenesi: 3KP200.pdf
3KP190A-TP
3KP190A-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 190V 310V R-6
Prenesi: 3KP190A-TP.pdf
3KP20
3KP20