3KP33A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
3KP33A-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3KP33A-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V R-6
Podatkovni listi: 3KP33A-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3KP33A-TP
Številka dela 3KP33A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 33V 53.3V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95377 pcs Podatkovni list 3KP33A-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja R-6
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer R6, Axial Druga imena 3KP33A-TPMSCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Zmogljivost @ Pogostost - Številka osnovnega dela 3KP
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3KP36-B
3KP36-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 36V 61.01V P600
Na zalogi: 5954 pcs
Prenesi: 3KP36-B.pdf
RFQ
3KP33-B
3KP33-B
Opis: TVS DIODE 33V 55.97V P600
Na zalogi: 5929 pcs
Prenesi: 3KP33-B.pdf
RFQ
3KP33A
3KP33A
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V P600
Prenesi: 3KP33A.pdf
3KP36
3KP36