5.0SMLJ11A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMLJ11A-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Podatkovni listi: 5.0SMLJ11A-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMLJ11A-TP
Številka dela 5.0SMLJ11A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68270 pcs Podatkovni list 5.0SMLJ11A-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 275A