AK3-380C-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
AK3-380C-BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AK3-380C-BP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 380V 520V AK
Podatkovni listi: AK3-380C-BP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AK3-380C-BP
Številka dela AK3-380C-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 380V 520V AK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3652 pcs Podatkovni list AK3-380C-BP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 380V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 520V
Napetost - razčlenitev (min) 401V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja AK Serija AK
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Druga imena AK3-380C-BPMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3000A (3kA) (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AK3-170C
AK3-170C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 260V AXIAL
Na zalogi: 2405 pcs
Prenesi: AK3-170C.pdf
RFQ
AK3-430C-BP
AK3-430C-BP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 430V 625V AK
Na zalogi: 2806 pcs
Prenesi: AK3-430C-BP.pdf
RFQ
AK304-2
AK304-2
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: CABLE MIDI-INTERFACE DIN5M-DIN5M
Prenesi: AK304-2.pdf
Opis: CABLE RCA DBL PHONO PLUG/JACK
Prenesi: AK3030-2.pdf
AK3-150C-12
AK3-150C-12
Opis: TVS DIODE 150V 230V AXIAL
Prenesi: AK3-150C-12.pdf
Opis: TVS DIODE 380V 520V AXIAL
Prenesi: AK3-380C.pdf
Opis: TVS DIODE 430V 625V AXIAL