AK6-058C-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
AK6-058C-BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AK6-058C-BP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 58V 110V AK
Podatkovni listi: AK6-058C-BP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AK6-058C-BP
Številka dela AK6-058C-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 58V 110V AK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3313 pcs Podatkovni list AK6-058C-BP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 110V
Napetost - razčlenitev (min) 64V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja AK Serija AK
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Druga imena AK6-058C-BPMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6000A (6kA) (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -