BAS40DW-06-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40DW-06-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS40DW-06-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Podatkovni listi: BAS40DW-06-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS40DW-06-TP
Številka dela BAS40DW-06-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 397876 pcs Podatkovni list BAS40DW-06-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOT-363 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 5ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Druga imena BAS40DW-06-TPCT Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Pair Common Anode
natančen opis Diode Array 2 Pair Common Anode Schottky 40V 200mA Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200nA @ 30V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200mA Številka osnovnega dela BAS40DW-06