BAS40WT-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40WT-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS40WT-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323
Podatkovni listi: BAS40WT-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS40WT-TP
Številka dela BAS40WT-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1264250 pcs Podatkovni list BAS40WT-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 5ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-70, SOT-323
Druga imena BAS40WT-TPCT
BAS40WT-TPCT-ND
BAS40WT-TPMSCT
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount SOT-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 200mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz Številka osnovnega dela BAS40W