ESDSLC3V3LB-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDSLC3V3LB-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 20V DFN1006-2
Podatkovni listi: ESDSLC3V3LB-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDSLC3V3LB-TP
Številka dela ESDSLC3V3LB-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 3.3V 20V DFN1006-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1823720 pcs Podatkovni list ESDSLC3V3LB-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 20V
Napetost - razčlenitev (min) 5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DFN1006-2 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 100W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-UDFN
Druga imena ESDSLC3V3LB-TPMSTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 0.25pF @ 1MHz