MT29RZ2B2DZZHHTB-18I.88F
Micron TechnologyMicron Technology
Micron Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MT29RZ2B2DZZHHTB-18I.88F
Proizvajalec / znamka: Micron Technology
Opis izdelka IC FLASH RAM 2G PARALLEL 533MHZ
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MT29RZ2B2DZZHHTB-18I.88F
Številka dela MT29RZ2B2DZZHHTB-18I.88F Proizvajalec Micron Technology
Opis IC FLASH RAM 2G PARALLEL 533MHZ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13560 pcs Podatkovni list
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 1.8V
Tehnologija FLASH - NAND, DRAM - LPDDR2 Serija -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 2Gb (256M x 8)(NAND), 2G (64M x 32)(LPDDR2) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika FLASH, RAM natančen opis FLASH - NAND, DRAM - LPDDR2 Memory IC 2Gb (256M x 8)(NAND), 2G (64M x 32)(LPDDR2) Parallel 533MHz
Frekvenca ure 533MHz