1.5KE75AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1.5KE75AE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE75AE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
Podatkovni listi: 1.1.5KE75AE3/TR13.pdf2.1.5KE75AE3/TR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE75AE3/TR13
Številka dela 1.5KE75AE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4333 pcs Podatkovni list 1.1.5KE75AE3/TR13.pdf2.1.5KE75AE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)