1.5KE8.2CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1.5KE8.2CAE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE8.2CAE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1
Podatkovni listi: 1.1.5KE8.2CAE3/TR13.pdf2.1.5KE8.2CAE3/TR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE8.2CAE3/TR13
Številka dela 1.5KE8.2CAE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4762 pcs Podatkovni list 1.1.5KE8.2CAE3/TR13.pdf2.1.5KE8.2CAE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.02V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.1V
Napetost - razčlenitev (min) 7.79V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja CASE-1 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)