15KPA85CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA85CAE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137.6V P600
Podatkovni listi: 15KPA85CAE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA85CAE3/TR13
Številka dela 15KPA85CAE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137.6V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9668 pcs Podatkovni list 15KPA85CAE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137.6V
Napetost - razčlenitev (min) 94.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 109.7A Zmogljivost @ Pogostost -