1EZ160D10E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1EZ160D10E3/TR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1EZ160D10E3/TR8
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 160V 1W DO204AL
Podatkovni listi: 1EZ160D10E3/TR8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1EZ160D10E3/TR8
Številka dela 1EZ160D10E3/TR8 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 160V 1W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5823 pcs Podatkovni list 1EZ160D10E3/TR8.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 160V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 1400 Ohms natančen opis Zener Diode 160V 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 121.6V Številka osnovnega dela 1EZ160