1N5343CE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5343CE3/TR12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 5W T18
Podatkovni listi: 1N5343CE3/TR12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5343CE3/TR12
Številka dela 1N5343CE3/TR12 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 7.5V 5W T18 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41505 pcs Podatkovni list 1N5343CE3/TR12.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 1A
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja T-18
Serija - Moč - maks 5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer T-18, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 1.5 Ohms natančen opis Zener Diode 7.5V 5W ±2% Through Hole T-18
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 5.4V Številka osnovnega dela 1N5343