1N5378A/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5378A/TR12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 100V 5W T18
Podatkovni listi: 1N5378A/TR12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5378A/TR12
Številka dela 1N5378A/TR12 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 100V 5W T18 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6025 pcs Podatkovni list 1N5378A/TR12.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 100V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 1A
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja T-18
Serija - Moč - maks 5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer T-18, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 90 Ohms natančen opis Zener Diode 100V 5W ±10% Through Hole T-18
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 72V Številka osnovnega dela 1N5378