1N5637AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
1N5637AE3/TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5637AE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13
Podatkovni listi: 1N5637AE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5637AE3/TR
Številka dela 1N5637AE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13 Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 6000 pcs Podatkovni list 1N5637AE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.2V
Napetost - razčlenitev (min) 14.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-13 (DO-202AA)
Serija - RoHS Status RoHS Compliant
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-13
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TA) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N5638A
1N5638A
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO13
Na zalogi: 5532 pcs
Prenesi: 1N5638A.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO13
Na zalogi: 4998 pcs
Prenesi: 1N5636A.pdf
RFQ
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO13
1N5638
1N5638
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE
Prenesi: 1N5638.pdf
Opis: TVS DIODE
Prenesi: 1N5639.pdf
1N5637A/TR
1N5637A/TR
Prenesi: 1N5637A/TR.pdf
1N5637AE3
1N5637AE3
Prenesi: 1N5637AE3.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika