1N5914BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5914BE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5914BE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL
Podatkovni listi: 1N5914BE3/TR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5914BE3/TR13
Številka dela 1N5914BE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5775 pcs Podatkovni list 1N5914BE3/TR13.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1.5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 9 Ohms natančen opis Zener Diode 3.6V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 75µA @ 1V Številka osnovnega dela 1N5914
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N5914BP/TR8
1N5914BP/TR8
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL
Na zalogi: 5360 pcs
Prenesi: 1N5914BP/TR8.pdf
RFQ
1N5914B
1N5914B
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ZENER DIODE
Na zalogi: 33431 pcs
Prenesi: 1N5914B.pdf
RFQ
1N5914APE3/TR8
1N5914APE3/TR8
Prenesi: 1N5914APE3/TR8.pdf
1N5914B G
1N5914B G
Opis: DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO204AL