1N5923AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5923AE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5923AE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL
Podatkovni listi: 1N5923AE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5923AE3/TR13
Številka dela 1N5923AE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79505 pcs Podatkovni list 1N5923AE3/TR13.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1.5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 3.5 Ohms natančen opis Zener Diode 8.2V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 6.5V Številka osnovnega dela 1N5923