1N5928PE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5928PE3/TR12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5928PE3/TR12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Podatkovni listi: 1N5928PE3/TR12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5928PE3/TR12
Številka dela 1N5928PE3/TR12 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92927 pcs Podatkovni list 1N5928PE3/TR12.pdf
Napetost - izolacija 7 Ohm Napetost - razčlenitev DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 1.5W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1N5928PE3/TR12 Impedanca (Max) (Zzt) 13V
Razširjen opis Zener Diode 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Konfiguracija diode 1µA @ 9.9V Opis DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA