1N5956BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5956BE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5956BE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Podatkovni listi: 1N5956BE3/TR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5956BE3/TR13
Številka dela 1N5956BE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4978 pcs Podatkovni list 1N5956BE3/TR13.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 200V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1.5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 1200 Ohms natančen opis Zener Diode 200V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 152V Številka osnovnega dela 1N5956