2EZ190D/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ190D/TR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2EZ190D/TR8
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 190V 2W DO204AL
Podatkovni listi: 2EZ190D/TR8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2EZ190D/TR8
Številka dela 2EZ190D/TR8 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 190V 2W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4790 pcs Podatkovni list 2EZ190D/TR8.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 190V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 825 Ohms natančen opis Zener Diode 190V 2W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 144.8V Številka osnovnega dela 2EZ190