2EZ7.5D5E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ7.5D5E3/TR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2EZ7.5D5E3/TR8
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 2W DO204AL
Podatkovni listi: 2EZ7.5D5E3/TR8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2EZ7.5D5E3/TR8
Številka dela 2EZ7.5D5E3/TR8 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 7.5V 2W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87151 pcs Podatkovni list 2EZ7.5D5E3/TR8.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 2 Ohms natančen opis Zener Diode 7.5V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 5V Številka osnovnega dela 2EZ7V5
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2EZ7.5D5/TR12
2EZ7.5D5/TR12
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE ZENER 7.5V 2W DO204AL
Na zalogi: 68190 pcs
Prenesi: 2EZ7.5D5/TR12.pdf
RFQ
2EZ7.5D5
2EZ7.5D5
Proizvajalci: Microsemi