2EZ91D5DO41E3
MicrosemiMicrosemi
2EZ91D5DO41E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2EZ91D5DO41E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 91V 2W DO204AL
Podatkovni listi: 2EZ91D5DO41E3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2EZ91D5DO41E3
Številka dela 2EZ91D5DO41E3 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 91V 2W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5043 pcs Podatkovni list 2EZ91D5DO41E3.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 91V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 2EZ91D5DO41E3MSTR delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 125 Ohms
natančen opis Zener Diode 91V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 69.2V