30KPA144E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30KPA144E3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 144V P600
Podatkovni listi: 30KPA144E3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30KPA144E3/TR13
Številka dela 30KPA144E3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 144V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5350 pcs Podatkovni list 30KPA144E3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 144V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 151.61V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)