3EZ150D/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ150D/TR12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3EZ150D/TR12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 150V 3W DO204AL
Podatkovni listi: 3EZ150D/TR12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 3EZ150D/TR12
Številka dela 3EZ150D/TR12 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 150V 3W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4263 pcs Podatkovni list 3EZ150D/TR12.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 150V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 550 Ohms natančen opis Zener Diode 150V 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 114V Številka osnovnega dela 3EZ150