3EZ39D5/TR8
MicrosemiMicrosemi
3EZ39D5/TR8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3EZ39D5/TR8
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ZENER 39V 3W DO204AL
Podatkovni listi: 3EZ39D5/TR8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3EZ39D5/TR8
Številka dela 3EZ39D5/TR8 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 39V 3W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70793 pcs Podatkovni list 3EZ39D5/TR8.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 39V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 28 Ohms natančen opis Zener Diode 39V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 29.7V Številka osnovnega dela 3EZ39