5KP150CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP150CE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 268V P600
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP150CE3/TR13
Številka dela 5KP150CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 268V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48067 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 268V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.7A Zmogljivost @ Pogostost -