5KP33CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP33CE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 59V P600
Podatkovni listi: 5KP33CE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP33CE3/TR13
Številka dela 5KP33CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 59V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43741 pcs Podatkovni list 5KP33CE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela 5KP33
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5KP36
5KP36
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 36V 61.01V P600
Na zalogi: 61420 pcs
Prenesi: 5KP36.pdf
RFQ
5KP33HE3/73
5KP33HE3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 33V 59V P600
Na zalogi: 4157 pcs
Prenesi: 5KP33HE3/73.pdf
RFQ
5KP36-B
5KP36-B