APT20N60SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT20N60SC3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT20N60SC3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20.7A D3PAK
Podatkovni listi: APT20N60SC3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT20N60SC3G
Številka dela APT20N60SC3G Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 600V 20.7A D3PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4379 pcs Podatkovni list APT20N60SC3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D3Pak
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 13.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 208W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 114nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 20.7A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount D3Pak
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20.7A (Tc)