APT30DF120HJ
MicrosemiMicrosemi
APT30DF120HJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT30DF120HJ
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 1.2KV SOT227
Podatkovni listi: APT30DF120HJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT30DF120HJ
Številka dela APT30DF120HJ Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 1.2KV SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4641 pcs Podatkovni list APT30DF120HJ.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 3.1V @ 30A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SOT-227
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SOT-227 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 45A