APT30M40B2VFRG
MicrosemiMicrosemi
APT30M40B2VFRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT30M40B2VFRG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 76A T-MAX
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije APT30M40B2VFRG
Številka dela APT30M40B2VFRG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 300V 76A T-MAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5400 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) -
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja T-MAX™ [B2]
Serija POWER MOS V® Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Variant Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 10200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 425nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) - Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V
natančen opis N-Channel 300V 76A (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2] Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)