APT50GS60BRDQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT50GS60BRDQ2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT50GS60BRDQ2G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 600V 93A 415W TO247
Podatkovni listi: 1.APT50GS60BRDQ2G.pdf2.APT50GS60BRDQ2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT50GS60BRDQ2G
Številka dela APT50GS60BRDQ2G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 600V 93A 415W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12070 pcs Podatkovni list 1.APT50GS60BRDQ2G.pdf2.APT50GS60BRDQ2G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.15V @ 15V, 50A
Test Condition 400V, 40A, 4.7 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 16ns/225ns
Preklop energije 755µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija Thunderbolt IGBT® Povratni čas obnovitve (trr) 25ns
Moč - maks 415W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena APT50GS60BRDQ2GMI
APT50GS60BRDQ2GMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT NPT Gate Charge 235nC
natančen opis IGBT NPT 600V 93A 415W Through Hole TO-247 [B] Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 195A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 93A