APT50GT120JU3
MicrosemiMicrosemi
APT50GT120JU3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT50GT120JU3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 75A 347W SOT227
Podatkovni listi: 1.APT50GT120JU3.pdf2.APT50GT120JU3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT50GT120JU3
Številka dela APT50GT120JU3 Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 75A 347W SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4947 pcs Podatkovni list 1.APT50GT120JU3.pdf2.APT50GT120JU3.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja SOT-227 Serija -
Moč - maks 347W Paket / primer ISOTOP
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 75A 347W Chassis Mount SOT-227
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A