APT50M75JLLU2
MicrosemiMicrosemi
APT50M75JLLU2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT50M75JLLU2
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 51A SOT227
Podatkovni listi: 1.APT50M75JLLU2.pdf2.APT50M75JLLU2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT50M75JLLU2
Številka dela APT50M75JLLU2 Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 500V 51A SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2738 pcs Podatkovni list 1.APT50M75JLLU2.pdf2.APT50M75JLLU2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-227
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 25.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 290W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5590pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 123nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 51A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 51A (Tc)